See other templates

  • slider_image_01.jpg
  • slider_image_02.jpg
  • slider_image_03.jpg
  • slider_image_04.jpg
  • slider_image_05.JPG
  • slider_image_06.JPG

RESULTATS CAP SETMANA 19-20/10/2019

De 38 partits en aquest cap de setmana dels quals 10 eren fora de Sant Just, només 14 han acabat en derrota, amb 17 victòries i 7 empats (5 d’elles dels equips de més nivell, per a demostrar la igualtat i dificultat existent). 1r Equip, Juvenil A, Cadet A i Cadet B només van poder aconseguir empats, alguns com el primer in extremis, d’altres com el Juvenil A o cadets B i A que se’ns van escapar les victòries quan ho teníem encaminat, però els partits duren el que duren.

Destaquem les victòries de nivell de l’Aleví A contra tot un Gimnàstic Manresa en un trepidant i canviant partit i la de l’Infantil A controlant i dominant el matx contra el sempre difícil Calafell.

Per altra part, Cadets C, Cadet E, Infantil E, Aleví B, Aleví F, Aleví I i Benjamí D porten ple de victòries després dels 2 primers partits. (Aleví B, 3)

Important també la victòria del Benjamí A que comença a trepar cap al cim, així com el Juvenil B en un bon partit. Infantil G,  Aleví C i Prebenjamí A també es van estrenar.

Setmana vinent jornada gairebé visitant viatjant cap a Sant Carlos de la Ràpita i Cambrils Juvenil A, Infantil A i Cadet A. 1ra Equip jugarà a Vista Alegre.

Força, Atlètic!!

 

DISSABTE 19/10/2019  
3 AMATEUR A --- C.F. CAN VIDALET A 3
2 JUVENIL A --- C.F. CIUDAD COOPERATIVA A 2
2 CADET A --- U.E. SANT ILDEFONS A 2
2 INFANTIL A --- E.F.B. CALAFELL C.F. A 0
1 INFANTIL B --- C.D. FONTSANTA-FATJO A 2
12 INFANTIL E --- F.C. SANTFELIUENC D 0
5 C.F. CIUDAD COOPERATIVA A --- INFANTIL F 0
4 ALEVÍ A --- C. GIMNASTIC MANRESA B 3
10 ALEVÍ B --- U.E. CASTELLDEFELS E 0
3 ALEVÍ C --- U.E. CASTELLDEFELS C 2
3 ALEVÍ E --- SPORTING GAVA F.C. B 7
2 SPORTING GAVA F.C. D --- ALEVÍ F 9
8 F.U.E. CORNELLA J --- ALEVÍ G 1
5 F.U.E. CORNELLA I --- ALEVÍ H 3
1 ALEVÍ J --- U.E. TORRELLES A 8
3 BENJAMÍ A --- TERLENKA BARCELONISTA C.F. A 2
5 BENJAMÍ B --- C.F. CAN BUXERES B 7
11 BENJAMÍ D --- C.F. MOLINS DE REI B 1
3 BENJAMÍ E --- C.F. BEGUES B 3
5 BENJAMÍ F --- C.F.A. ESPLUGUENC C 5
13 C.F. SANT JUST --- PREBENJAMÍ B 2
1 SANT VICENÇ- PREBENJAMI C 14
1 PROMESES --- SANT ANDREU 4

 

DIUMENGE 20/10/2019  
2 C.F. GAVA MAR A --- AMATEUR B 2
3 JUVENIL B --- C.F.A. ESPLUGUENC A 1
2 CADET B --- C.F.A. ESPLUGUENC A 2
5 CADET C --- U.E. CASTELLDEFELS D 1
6 F.C. LEVANTE LAS PLANAS C --- CADET D 0
12 CADET E --- SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 1
2 INFANTIL C --- VILADECANS U.D. A 3
1 INFANTIL D --- C.F. CUBELLES A 2
5 INFANTIL G --- MARTORELL A.E. D 0
10 MARIANAO POBLET U.D. C --- INFANTIL H 2
4 ALEVÍ D --- C.E. ANOIA A 3
12 ALEVÍ I --- U.E. LA PALMA CERVELLO B 1
4 BENJAMÍ C --- F.C. LEVANTE LAS PLANAS A 6
4 PREBENJAMÍ A --- C. ESCOLA F. GAVA B 2
  TRIANGULAR VISTA ALEGRE --- PREBENJAMÍ C campions

Page 1 of 35

Cap Amunt