See other templates

  • slider_image_01.jpg
  • slider_image_02.jpg
  • slider_image_03.jpg
  • slider_image_04.jpg
  • slider_image_05.JPG
  • slider_image_06.JPG

REVISIONS MÈDIQUES

Passem la relació dels jugadors, tecnics i delegats/delegades que necessiten la preceptiva revisió mèdica (+info)

Durant els dies 2 i 3 de setembre vindrà un equip medic, al camp de futbol, que farà les revisions de 17:00h a 20:30h.

S’ha de portar l’anamnesi degudament complimentada i 26€ en efectiu (descarrega l'anamnesi aqui).

 

DILLUNS 2 DE SETEMBRE

  ACOSTA ROSALES , FERRAN Entrenador
  FERNANDEZ VICENTE , ISABEL MARIA Cos Técnic
  GUIX SERLES , ROGER Entrenador
20:30 LOPEZ CAMPOS , ADOLFO Delegat
  MONZONÍS ZORRILLA , CARLOS Entrenador
20:30 PIÑEIRO DIEGUEZ , BENJAMIN Delegat
20:30 PULIDO RUIZ , WILFREDO RICARDO Delegat
20:30 RIOS OSIA , JOFRE Delegat
20:30 SANCHEZ ANDRADA , PEDRO Delegat
17:30 AGUERO JIMENEZ , ARIEL Aleví i
18:15 ASENSIO MARTI , POL Infantil D
18:15 BEJARANO AZNAR , JUNI Infantil F
19:15 CARBONELL CANAL , EUDALD Benjamí E
20:00 CASANOVAS CORDERO , ALEX MIQUEL Juvenil A
20:00 CASTILLA MOLERO , ALEX Juvenil A
18:15 COBOS RODRIGUEZ , JOAN Infantil E
20:00 CRESPO YUNTA , GUILLERMO Juvenil A
18:15 DE SALAS CASTEJON , ROGER Infantil E
20:00 DOMENECH BELTRAN , MARC Juvenil B
18:15 DURAN MASSAGUER , DEMIS Infantil H
19:15 ESCALA RODRIGUEZ , ARAN Benjamí E
18:15 ESCALANTE CERVERA , BORJA Infantil H
19:15 ESPEJO LLOP , GERARD Benjamí E
18:45 FERNANDEZ MONFERRER , ALEX Prebenjamí A
19:15 FORGAS LINARES , POL Benjamí E
19:15 GABARRO SENDRA , RAMON Benjamí C
20:30 GARCÍA SOPENA , MARC Amateur A
17:30 GIL ESCOLANO , BRUNO Aleví H
17:15 GONZALEZ MONTERO , BIEL Aleví I
19:15 GORCHS GALLART , ALEX Benjamí C
18:15 HARO FERNANDEZ , VICTOR Infantil C
20:00 HERRERO ORTIZ , ARNAU Juvenil A
18:45 IGLESIAS DUEÑAS , PABLO Benjamí B
20:00 JAULENT BADIA , ENRIC Juvenil A
18:15 JOHARY , ADVAY Infantil E
19:15 LARA GALLARDO , GUILLEM Benjamí E
17:15 LOPEZ PEREZ , ERIC Aleví F
17:15 LOPEZ PEREZ , MARIO Aleví F
18:45 MARTINEZ MOLINER , EDU Benjamí B
19:15 MARTINEZ NEVADO , DANIEL Benjamí E
19:15 MARTÍNEZ PÉREZ , ERIC Cadet A
20:30 MATEO QUEJIGO , PAU Amateur A
18:45 MORELL MAGRIÑA , BERNAT Benjamí D
18:45 MORON MEDINA , NOAH Benjamí E
19:15 MUÑOZ LUÑEZ , ERIC Benjamí C
19:15 NOGALES PEREZ , JOSE SIMON Juvenil B
17:15 PEÑAS ORTEGA , ALEJANDRO Aleví E
17:15 PEREZ LOPEZ , ALEJANDRO Aleví A
17:30 POU CAMINAL , MARTI Aleví H
20:00 POZUELO RIERA , ELOI Juvenil A
18:45 PRECIADO LEBRATO , IGNACIO Benjamí B
20:30 PUIG BUSQUETS , JORDI AmateurB
19:15 SANCHEZ BONET , ADRIA Benjamí B
20:00 SOTELO MÁRQUEZ , VICTOR Juvenil A
17:30 TARRIDA AMATO , MARIA LUZ Aleví G
18:45 TERMIS CONTRERAS , HÉCTOR Prebenjamí A
18:45 TERMIS CONTRERAS , MIQUEL Prebenjamí A
19:15 TOSCANO ESTAPÉ , ALEX Cadet A
17:15 VIDAL TRUJILLO , PAU Aleví C

 

DIMARTS 3 DE SETEMBRE

20:00 ALEJANDRO GARCIA , JOSE MIGUEL Delegat
20:00 ARAGONES CARRILLO , EVELYN Delegat
18:30 BERMEJO FULLANA , BRUNO Benjamí F
17:15 CABELLO AGRAS , MARC Aleví E
17:15 CALLE HERNANDEZ , IZAN Aleví D
18:30 CAÑAS HERREROS , ERIK Benjamí F
18:15 CARME GONZALEZ , LUCAS Aleví J
20:00 CATASUS MARTIN , JAVIER Delegat
17:15 COSTAFREDA GARCÍA , JAVIER Aleví I
18:30 DALMAU MALAGELADA , POL Benjamí F
20:00 DE ALCANTARA PESCARIN , ALEXANDRE Delegat
19:15 DE SANTOS CORNEJO , GENIS Cadet C
19:30 ESCALANTE COSCOJUELA , ROGER Juvenil B
19:15 FÁBREGAS CASANOVAS , ORIOL Cadet D
20:00 FERNANDEZ GARCIA , LUIS Delegat
17:15 FERRER MURILLO , HECTOR Cadet B
19:15 FERRÚS SENZ , TEO Cadet C
18:30 GARCIA ALES , PAU Aleví J
18:30 GARCIA VILLACAMPA , HUGO Benjamí F
20:00 GOMEZ BONAMUSA , JAUME Delegat
19:30 GONZÁLEZ GONZÁLEZ , HÉCTOR Juvenil B
19:30 GUTIERREZ CRISTOBAL , GERARD Juvenil B
20:30 HERNANDEZ SANCHEZ , FRANCISCO Delegat
19:15 HERRERO PARDO , OSCAR Cadet B
18:30 IGLESIAS MARTÍNEZ , ADRIÁN ANTONIO Aleví J
18:30 INFANTES SAMPER , ALEX Benjamí F
19:15 JIMÉNEZ MACÍAS , OSCAR ALFREDO Cadet B
19:15 JIMENEZ MORA , VICTOR Cadet B
18:15 JOVER PERPIÑÁ-ROBERT , NICOLÁS Infantil B
19:15 LAMOLILLA ALTIMIS , ARNAU Cadet D
LI, JIANAN
18:15 LIMBORSKYI , BORYS Infantil E
17:15 LLOPIS FERNANDEZ , ALEX Cadet C
18:15 LOPEZ SUÑE , ERNEST Infantil G
18:30 MARIN GONZALEZ , HUGO Benjamí F
18:30 MARINE COLORADO , ADRIA Benjamí F
17:15 MINGUITO BISBAL , JAN Cadet D
18:30 MONTSERRAT CONSEGAL , ALEX Benjamí F
18:30 PEREZ DEL CASTILLO , MARCOS Benjamí F
18:15 PERIS MENGOT , MAX Infantil F
17:15 PICART BRAVO , ARNAU Cadet C
19:30 ROMAN ORTEGA , MARIO Juvenil B
18:15 SABÉ SANTACANA , POL Infantil A
17:15 SAMPEDRO RECHE , ADRIÁN Cadet C
17:45 SOLA TATJE , ARNAU Cadet C
19:30 SOLA TATJE , ARNAU Juvenil B
17:45 SOLÉ VILLAMARIN , PAU Cadet B
18:15 SUAREZ SEGRELLES , ARITZ Infantil E
17:45 SVENSSON RIO , TEO Cadet E
19:30 TERRICABRIS LLORENTE , GONZALO Juvenil B
20:30 TREASURE , LUKE Delegat
17:45 VALLES HUERTA , DAVID Cadet E
18:30 VARA MORILLO , ADRIÀ Benjamí F
19:30 VERA MARSAL , NICOLAU Juvenil B
17:45 VERDAGUER BRUGUERA , CARLES Cadet D
 

 

 

 

 

 

 

Cap Amunt